Top
 

CHINY – WIELKI MUR czeka na Ciebie!

5 mar

CHINY – WIELKI MUR czeka na Ciebie!

Marzysz o spacerze po WIELKIM MURZE w Chinach?  Nic prostszego i nic tańszego! 

Dlaczego nic prostszego?

…bo proponujemy ofertę bez uzupełniania 5-cio stronicowego wniosku wizowego, bez wizyty u fotografa (do wniosku wymagane jest zdjęcie paszportowe) …na dodatek bez wychodzenia z domu…bo wszelkie formalności możemy dopełnić on-line…wystarczą średnio dwa maile i rezerwacja jest potwierdzona!

Dlaczego nic tańszego?

Skracamy pobyt w Państwie Środka do 6 dni, a tym samym omijamy szerokim łukiem dodatkową opłatę.
Każdy z nas wie, że koszt wycieczki to nie tylko cena samej imprezy turystycznej. Niestety nie kończy się ona również na dokonanej opłacie za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Należy uwzględnić w kosztach jeszcze jedna pozycję, a mianowicie WIZĘ i pośrednictwo wizowe.
Koszt samej wizy w ostatnim okresie czasu wzrósł z dotychczasowej opłaty wynoszącej odpowiednio:
260 zł za wizę  do 445 zł + 100 zł za pośrednictwo wizowe.
W przypadku wybrania dłużej, np.dwutygodniowej wycieczki objazdowej dopłaty tej nie unikniemy, ale……jak się okazuje wzrost kosztów nie musi oznaczać że musimy sięgnąć głębiej do naszego portfela. 🙂

Mamy dla Państwa dwie oferty, których program umożliwia realizację wycieczki BEZ KONIECZNOŚCI ubiegania się o WIZĘ WJAZDOWĄ DO CHIN:

PEKIN EXPRESS  – 7 dni
ceny już od:  2479 zł / os.

CHINY + TAJLANDIA – 13 dni
cena już od: 5599 zł / os.

Kliknij w wybraną ofertę (powyżej) i zapoznaj się ze szczegółami programu, spacer po WIELKIM MURZE w obu ofertach jest w cenie! 😉

zapraszam do rezerwacji!

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili niedostępny.