Top
 

O FIRMIE

Biuro Podróży Odra Travel jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzoną przez panią Annę Przytułę. Firma została założona w roku 1997 roku jako spółka córka biura Anna Tours, działającego od 1990r, i firmy niemieckiej Der Neumünsteraner. W chwili obecnej nasza firma w całości należy do właściciela B.T. Anna Tours i korzysta z doświadczeń firmy matki. Jest prężnie działającym, samodzielnym, wciąż rozwijającym się tour-operatorem w sektorze turystyki przyjazdowej do Polski, turystyki wyjazdowej oraz organizacji wycieczek specjalistycznych.

Lokalizacja
Główna siedziba Odra Travel mieści się w centrum Szczecina pomiędzy placami Grunwaldzkim i Rodła. Nasza lokalizacja zapewnia doskonały dojazd z każdego miejsca w mieście.

Transport
Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby usługi transportowe dla naszych klientów były komfortowe i najwyższej jakości. Odra Travel korzysta z nowoczesnych autokarów w standardzie 3- lub 4-gwiazdkowym wyposażonych w klimatyzację, mini-bar, wc, TV/video.  Nasza flotę autokarową obsługują wyłącznie doświadczeni, gruntownie sprawdzeni kierowcy.