Top
 

OFERTY GRUPOWE

Organizujesz wyjazd dla grupy – zapraszamy do współpracy! 🙂

Niezależnie od wybranej kategorii, profilu wyjazdu – dostosujemy ofertę do Twoich oczekiwań tak by spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania. Rezerwacje grupowe to zawsze dodatkowe korzyści wynikające zarówno z podróży wśród przyjaciół, rodziny czy tez współpracowników ale również korzyści finansowe lub świadczenia które są dostępne tylko w przypadku rezerwacji grupowych.
Przyjdź, napisz…zapytaj!

Cena oferty grupowej zawsze uzależniona jest od ilości uczestników w grupie, wybranego terminu realizacji imprezy turystycznej oraz od standardu wybranych świadczeń. Przedstawione ceny nie stanowią wiążącej oferty, a jedynie stanowią przykładową ofertę którą możemy zaproponować. Zapytaj o szczegóły!

EGZOTYCZNE WYPRAWY

Odkrywaj EGZOTYCZNE zakątki Świata pod opieką doświadczonego pilota!

EGZOTYKA - WYPOCZYNEK

Lazurowa woda, biały piasek - RAJSKIE PLAŻE CZEKAJĄ !

WYCIECZKI OBJAZDOWE

Zorganizowanym grupom proponujemy wyjazdy z dowolnie wybranego miasta, indywidualnie dostosowany program, doświadczonych pilotów i przewodników!

WCZASY WYPOCZYNKOWE

Grupowa rezerwacja wczasów umożliwia zaplanowanie dojazdu na lotnisko lub opiekę rezydenta indywidualną tylko dla naszej grupy podnosząc komfort wypoczynku!

WYJAZDY INTEGRACYJNE

Integracja to podstawa dobrej współpracy i nauki. Zapraszamy zakłady pracy, firmy i uczelnie. Budujemy zespół bawiąc się wspólnie na wyjeździe!

WYCIECZKI SZKOLNE