Top
 

NASZ ZESPÓŁ

Prawdziwą siłą i dumą biura Odra Travel jest wspaniała załoga składająca się z doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych, pełnych poświęcenia osób. Naszym kluczem do sukcesu jest przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług i kreatywność działania. Współpracujemy z renomowanymi organizatorami, sprawdzonymi przewoźnikami oraz doświadczonymi pilotami. Każdy nasz klient lub  zapytanie o ofertę traktowane jest indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom i wspólnie cieszyć się z radości podróżowania i odkrywania Świata.
Zapraszamy! Przyjdź, napisz, zadzwoń…zapytaj!

Anna Przytuła
dyrektor zarządzający

Dyrektor zarządzający spółką Odra Travel oraz właścicielka firmy Anna Tours. Zajmuje się organizacją turystyki przyjazdowej, jest także najlepszym pilotem i opiekunem naszych grup. Odwiedziła już chyba każdy zakątek turystycznego świata!

e-mail: annatours@odratravel.pl
tel.91 421 13 55

Dariusz Przytuła
logistyka

Zajmuje się wynajmem busów i autokarów, organizacją pracy kierowców - człowiek od transportu, który czasami zamienia biurowego laptopa na autokarową kierownicę i wyrusza z naszymi klientami w Świat.

e-mail: przewozy@odratravel.pl
tel.91 421 05 30

przewozy@odratravel.pl
Dorota Kobalczyk
specjalistka od wakacji

Rezerwacje, obsługą klienta indywidualnego / grupowego, egzotyczne wyprawy, poznawanie nowych kierunków, rozliczenia, social media i pierwszy kontakt w biurze - człowiek od wszystkiego.  Przede wszystkim od kawy i dłuuugich rozmów o podróżach!

e-mail: dorota@odratravel.pl
tel.91 421 05 30

Facebook / OdraTravelInstagram