Top
 
18 lut

oferta z biura podróży i …tanie linie lotnicze ??

Coraz więcej ofert bazuje na połączeniach realizowanych tanimi liniami lotniczymi. Jaki ma to wpływ na przedstawioną ofertę?

Przede wszystkim CENA! Nasza KRÓLOWA wszelkich  wyborów  🙂 Tanie linie lotnicze, to połączenia lotnicze w najkorzystniejszych cenach dostępnych na rynku. Oczywiście super tanie oferty nie są dostępne zawsze i o każdej porze. Najtańsze bilety, a co za tym idzie tanią propozycję możemy przedstawić w ofercie przedsprzedażowej  – FIRST MINUTE. Zgodnie z zasadą im wcześniej tym taniej.

   Niewątpliwym minusem omawianego rozwiązania jest fakt, iż w tanich liniach płacimy dodatkowo za każdy dodatkowy element podnoszący komfort naszej podróży, czyli m.in. dodatkowa opłata za bagaż rejestrowany, dodatkowa opłata za wejście do samolotu w pierwszej kolejności czy też opłata za wybór miejsca obok towarzysza podróży. Musimy również pamiętać, że każda anulacja potwierdzonej rezerwacji lub zmiana uczestnika wiąże się z dużymi kosztami. Polityka działania tanich linii lotniczych polega m.in na tym iż proponuje nam wyjątkowo niska cenę za podstawowy przelot, ale każda ewentualna zmiana obwarowana jest wysokimi kosztami. Warto rozważyć wykupienie polisy UBEZPIECZENIOWEJ CHRONIĄCEJ od kosztów anulacji (cena polisy to ok. 3%wartości rezerwacji).
Nasi klienci często decydują się na rezerwację jednego bagażu rejestrowanego (walizka/20kg)  i dwóch walizek kabinowych (duży bagaż podręczny 2  x 10 kg) kupując wczasy dla 2 osób dorosłych. Dzięki czemu cena finalna rezerwacji jest korzystniejsza niż w przypadku wyjazdów opartych na  połączeniach czarterowych.

Podsumowując…nie bójmy się nowych rozwiązań! Większa elastyczność wyboru to często niższe koszty wakacji 🙂

Zapraszam do rezerwacji!

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili niedostępny.