Top

BON TURYSTYCZNY 500 plus

Dentro de 15-20 minutos, el resultado será visto por usted. Comprar consumur.org Generica En España. Aceptamos Visa/MasterCard. Más de 500 productos. Ofertas Especiales. Servicio al Cliente 24/7.

Zapraszamy do rezerwacji 👉

polski bon turystyczny - zrealizuj go w naszym biurze podróży w Szczecinie, dowiedz się jak się ubiegać o bon - instrukcja KROK PO KROKU, baza ofert

BON TURYSTYCZNY – INFORMACJE

Polski Bon Turystyczny jest narzędziem, który ma na celu wsparcie finansowe polskich rodzin, osłabionej przez skutki pandemii COVID-19. Za pomocą bonu będzie można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

WARTOŚĆ BONU

Bon w wysokości 500 zł będzie przysługiwać na każde dziecko. W przypadku dziecka z niepełnosprawnością osoba uprawniona otrzyma dodatkowy bon również w wysokości 500 zł, czyli otrzyma bony o łącznej wartości 1000 zł.

DATA WAŻNOŚCI BONU

Prawo do dokonywania płatności za pomocą bonu wygasa w dniu 31 marca 2022 r.

JAK UBIEGAĆ SIĘ O BON?

Bon będzie generowany w systemie PUE ZUS. W celu aktywacji bonu konieczne będzie zalogowanie się przez osobę uprawnioną w systemie PUE ZUS (można to zrobić za pomocą profilu zaufanego czy kwalifikowanego podpisu elektronicznego) i potwierdzenie poprawności danych, albo dokonanie aktualizacji danych dotyczących adresu poczty elektronicznej i numer telefonu. Bony, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, będą przekazywane za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.
(poniżej w załączniku udostępniamy instrukcję KROK PO KROKU – jak aktywować bon.)

CENA ZA DZIECKO – CENA ZA CAŁĄ REZERWACJĘ

Nie, bon turystyczny można zrealizować w całości za rezerwacje nawet wtedy, gdy cena za dziecko jest znacznie niższa niż wartość bonu. Dla przykładu: jeśli w rodzinie podróżują dwie osoby dorosłe plus dziecko, a cena za dziecko lub infanta np. wynosi 150 PLN a łączna cena za rezerwacje przekracza 500 zł, to bon można zrealizować w całości. Identyczna zasada występuje również wtedy, gdy w promocji dzieci liczone są za 0 zł.

FORMA BONU

Będzie to dokument elektroniczny w formie unikatowego 16-cyfrowego numeru, będzie on przekazany do Państwa za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany numer telefonu komórkowego lub Państwa adres email podany w profilu zaufanym.

PŁATNOŚĆ WIELOKROTNA

Za pomocą bonu można dokonać rezerwacji i opłacenia wielu usług do kwoty wartości bonu, aż do wyczerpania należnej kwoty.

GDZIE MOŻNA PŁACIĆ BONEM

Lista podmiotów, w których będzie można zapłacić za pomocą bonu, będzie publikowana na stronie internetowej Polskiej Organizacji Turystycznej. Bon będzie można wykorzystać do opłacenia m.in.: pobytu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, czy na kolonii lub obozie harcerskim, a także obozie sportowym lub rekreacyjnym. Bonem można płacić również w biurze podróży zgłoszonym do w/w rejestru lub w biurze będącym agentem powyższego organizatora.
Nie ma możliwości dokonania wymiany bonu na gotówkę.

Załączniki