Top
OdraTravel / O nas

Zdjęcie Biuro Podóży OdraTravel w Szczecinie.  Biuro podróży OdraTravel w Szczecinie zaprasza: oferty LAST MINUTE, EGZOTYKA - najniższe ceny!   Biuro Podróży Odratravel w Szczecinie zaprasza po najtańsze oferty LAST MINUTE i EGZOTYKĘ! Biuro Podróży OdraTravel w Szczecinie - najlepsze oferty LAST MINUTE, EGZOTYKA!

Biuro Podróży OdraTravel: KILKA SŁÓW O NAS

Biuro Podróży Odra Travel jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzoną przez panią Annę Przytułę.
O Firmie
Firma Odra Travel została założona w roku 1997 roku jako spółka córka biura Anna Tours, działającego od 1990r, i firmy niemieckiej Der Neumünsteraner. W chwili obecnej nasza firma w całości należy do właściciela B.T. Anna Tours i korzysta z doświadczeń firmy matki. Jest prężnie działającym, samodzielnym, wciąż rozwijającym się tour-operatorem w sektorze turystyki przyjazdowej do Polski, turystyki wyjazdowej oraz organizacji wycieczek specjalistycznych.
Zespół Odra Travel
Prawdziwą siłą i dumą biura Odra Travel jest wspaniała załoga składająca się z doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych, władających wieloma językami, pełnych poświęcenia osób. Naszym kluczem do sukcesu jest przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług i kreatywność. Współpracujemy z doświadczonymi pilotami o ustalonej renomie.
Lokalizacja
Główna siedziba Odra Travel mieści się w centrum Szczecina pomiędzy placami Grunwaldzkim i Rodła. Nasza lokalizacja zapewnia doskonały dojazd z każdego miejsca w mieście.
Transport
Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby usługi transportowe dla naszych klientów były komfortowe i najwyższej jakości. Odra Travel korzysta z nowoczesnych autokarów w standardzie 3- lub 4-gwiazdkowym wyposażonych w klimatyzację, mini-bar, wc, TV/video. Pojazdy obsługują wyłącznie doświadczeni, gruntownie sprawdzeni kierowcy.